Náš příběh

O digitálním zbojníkovi

MUDr. Vojtěch Hrček začal, ještě jako student 3. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy, vyvíjet e-learningovou aplikaci k přípravě na přijímací zkoušky. V roce 2017 vydává svou první platformu pod názvem Cerebro. Ta se zanedlouho stala hitem mezi budoucími studenty všeobecného a zubního lékařství. Se vzrůstajícím zájem o aplikaci, rostly i technické požadavky ze strany uživatelů, proto zakládá vývojářský tým — Mercuryapp, který sdružuje řadu zkušených programátorů, jako je například Ing. Jezný Lukáš (vítěz AppParade pro rok 2015). Na začátku roku 2019 společně vydávají současnou verzi aplikace Cerebro, která se stala předlouhou pro další dvě edukativní platformy — Bubo a Interna.

Mercuryapp spravuje v současné době své 3 vlajkové aplikace (Cerebro, Bubo, Interna), zároveň se věnuje realizacím IT zakázek v odvětví vzdělávání. E-learningové platformy vývojářského týmu Mercuryapp jsou charakteristické, mimo unikátní vzdělávací funkce, které mnohdy nesou „rošťácký“ název, i svými hravými ikonami, jejichž autorem je doktor Hrček.

MUDr. Vojtěch Hrček

Naše aplikace mohou
pracovat i pro Vás

Hledáte robustní e-learning platformu?
Jednu pro Vás máme!

Hledáte-li moderní vzdělávací software, velmi rádi se se s Vámi setkáme, vyslechneme a uzpůsobíme naše e-learningové platformy Vašim představám. Vypracujeme individuální cenovou nabídku a projekt šitý na míru. Využijte našich letitých zkušeností v odvětví digitálního vzdělávání.

Připravíme Vám multiplatformní edukativní iOS, Android a web-aplikace. Zpřístupníme administrační rozhraní pro on-line správu uživatelů i obsahu. Navrhneme rozhraní aplikace a dodáme grafiku. Zajistíme analýzu cílové skupiny, otestování beta verze, webové stránky, publikaci i propagaci Vaší nové platformy.

Platforma Mercury

Napište nám!

info@mercuryapp.cz