Pro všechny medičky a mediky je tu aplikace Interna! Vnitřní lékařství stručně a jasně

Interna je moderní mobilní a desktopová vzdělávací aplikace pro studenty medicíny, kteří hledají efektivní způsob výuky. Díky rozdělení problematiky vnitřního lékařství na teorii, kliniku a propedeutiku, slouží tato platforma k přípravě na průběžné a rigorózní zkoušky z interních oborů.

Aplikace Interna obsahuje kompletní souhrn problematiky vnitřního lékařství. Autorem výukových materiálů je MUDr. Martin Trnka, který nabídku neustále rozšiřuje o nové přehledové články a otázky.

Aplikace Interna Aplikace Interna Aplikace Interna

Když se spojí dva bývalí spolužáci z medicíny, vznikne moderní a praktický průvodce vnitřním lékařstvím

Nápad vytvořit e-learningovou učebnici do vnitřního lékařství se zrodil v hlavách dvou absolventů 3. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy, MUDr. Martina Trnky a MUDr. Vojtěcha Hrčka. Fúzí Trnkových kvalitně vypracovaných materiálů a Hrčkovy roky ověřené vzdělávací platformy, vznikl jedinečný a praktický přehled vnitřního lékařství, který si najde cestu do mobilního zařízení či počítače nejednoho studenta medicíny.

Výukový program Premium, otevírající kompletní obsah, si můžeš předplatit na jeden, šest, dvanáct, dvacet čtyři a třicet šest měsíců. Je jen na tobě, kolik času budeš do studijní přípravy vnitřního lékařství investovat. Cenově nevýhodnějšího nákupu dosáhneš v rámci skupinového plánu — parťák (2 osoby).

Aplikace Interna Aplikace Interna