Chceš studovat na lékařské fakultě, ale nevíš, jak se připravit na přijímačky? Je tu Cerebro!

Aplikace Cerebro je mobilní a desktopová edukační pomůcka, která dokonale prohloubí tvé dosavadní znalosti. Připravili jsem pro tebe přes 9 250 otázek, tvrzení a výpočtů, které dohromady tvoří kompletní přehled středoškolské biologie, somatologie, chemie a fyziky. Růžová aplikace dále nabízí i poutavé přehledové články z teorie učiva!

Cerebro obsahuje unikátní výukové materiály, které v žádných přehledech modelových otázek a učebnicích nenajdeš. Na tvorbě obsahu se podíleli lékaři a studenti lékařských fakult. Vzdělávací materiály pro tebe neustále aktualizujeme o nové přehledové články a otázky.

Rozšiř svůj uživatelský profil o jeden ze dvou základních výukových programů — MUDr., Bc. balíček

Na své si v aplikaci přijdou i uchazeči farmaceutických, veterinárních, přírodovědných, sportovních a chemicko-technických fakult. Nabízené balíčky obsahují přesně to, co budeš u přijímacích zkoušek skutečně potřebovat. Aplikace je vhodná i k maturitní přípravě z biologie, chemie a fyziky.

Je jen na tobě, kolik času budeš do studijní přípravy investovat. Jednotlivé výukové programy si můžeš předplatit na jeden, šest, dvanáct a dvacet čtyři měsíců. Nejpopulárnější MUDr. balíček si můžeš výhodně aktivovat v rámci skupinového plánu — parťák (2 osoby), třída (5 osob).