Chceš studovat svůj vysněný obor, ale nevíš, jak se připravit na maturitu a přijímačky? Je tu Cerebro!

Aplikace Cerebro je mobilní a desktopová edukační pomůcka, která dokonale prohloubí tvé dosavadní znalosti. Připravili jsem pro tebe přes 8 600 otázek, tvrzení a výpočtů, které dohromady tvoří kompletní přehled středoškolské biologie, somatologie, chemie a fyziky. Růžová aplikace dále nabízí i poutavé přehledové články z teorie učiva!

Naše platforma obsahuje unikátní výukové materiály, které v žádných přehledech modelových otázek a učebnicích nenajdeš. Na tvorbě obsahu se podíleli převážně studenti lékařských fakult. Vzdělávací materiály neustále rozšiřujeme a aktualizujeme o nové otázky a přehledové články.

Aplikace Cerebro, kapitoly

Chystáš se na magisterský, nebo bakalářský obor? V aplikaci najdeš výukové plány jak pro jednotlivce, tak i výhodné plány pro více uživatelů. Vybere si budoucí medik, zubař i fyzioterapeut!

Nepřipravuj se sám/sama, aktivuj si výukový plán PARŤÁK, protože ve dvou se to táhne vždycky lépe! Pokud však máš kolem sebe další čtyři kamarády, kteří žijí podobným snem jako ty, aktivujte si rovnou plán TŘÍDA, který otevírá celou aplikaci rovnou 5 lidem.

Je jen na tobě, kolik času budeš do přípravy investovat. Jednotlivé výukové plány si můžeš předplatit na měsíc, půlrok, nebo celý rok. Pokud to však s úspěchem myslíš vážně, lze si aktivovat i výhodný dvouletý plán!

Aplikace Cerebro, test Aplikace Cerebro, analýza

Skrze percentil neustále porovnávej své výsledky s ostatními uživateli. Toto žádná publikace neumí!

Nejenže aplikace vyhodnocuje každý tvůj krok, ale nabízí ti i soubor otázek, ve kterých ostatní nejčastěji chybují.

Data, které ti aplikace Cerebro nabízí jsou na našich serverech neustále aktualizovány a přepočítávány. Tak máš neustálou představu o tom, jak si vedeš v průběhu své přípravy na přijímací zkoušky. O tvé výsledky se s nikým jiným nedělíme.

Aplikace Cerebro, kapitoly Aplikace Cerebro, test Aplikace Cerebro, seznam testů