Aplikace Bubo nabízí jedinečnou přípravu k Národním srovnávacím zkouškám ze základů společenských věd!

Díky rozdělení stovek otázek a přehledových článků do jednotlivých kapitol z psychologie, filozofie, sociologie, práva, politologie, ekonomie, evropské integrace a moderních dějin, je aplikace Bubo vhodnou edukativní pomůckou pro všechny studentky a studenty, kteří se připravují na přijímačky ze ZSV v rámci Národních srovnávacích zkoušek.

Bubo ti poskytne přehlednou paletu výukových materiálů, kterou pro tebe vytvořili absolventi psychologických, právnických a sociologických fakult. Svým studijním přesahem je aplikace vhodná i pro studenty prvních ročníků humanitně zaměřených fakult VŠ. Vzdělávací obsah pro tebe neustále rozšiřujeme a aktualizujeme o nové přehledové články a otázky.

Aplikace Bubo Aplikace Bubo Aplikace Bubo

S cenově výhodným programem Premium měj jistou, že tě u přijímaček skutečně nic nepřekvapí!

Studovat prestižní vysokou školu je v posledních letech lákavý cíl pro čím dál tím víc studentů. Proto se nejednomu z Vás dělají na čele vrásky jen při pouhém pomyšlení na přijímací zkoušky. Bubo ti ušetří drahocenný čas i energii při hledání kvalitních materiálů do ZSV, zároveň se stane tvým parťákem v průběhu nelehké studijní přípravy na vysokou školu.

Výukový program Premium, otevírající kompletní obsah, si můžeš předplatit na jeden, tři, šest, dvanáct a dvacet čtyři měsíců. Je jen na tobě, kolik času budeš do studijní přípravy investovat. Cenově nevýhodnějšího nákupu dosáhneš v rámci skupinového plánu — parťák (2 osoby), třída (5 osob).

Aplikace Bubo Aplikace Bubo